Open dag

Op vrijdag 29 januari en zaterdag 30 januari organiseren we onze jaarlijkse Open Dag. Het liefst hadden wij jou natuurlijk willen ontvangen in onze mooie school, maar jammer genoeg mogen wij dit nu niet. Maar dat betekent niet dat je ons niet kan komen ontdekken!

Op vrijdag 29 januari en zaterdag 30 januari organiseren we onze jaarlijkse Open Dag. Het liefst hadden wij jou natuurlijk willen ontvangen in onze mooie school, maar jammer genoeg mogen wij dit nu niet. Maar dat betekent niet dat je ons niet kan komen ontdekken! 

Uiterlijk vrijdag 29 januari lanceren wij onze ‘Open Dag’ op onze website. Via dit gedeelte op de website kun je de school komen ontdekken. Door middel van uitgebreide informatie, duidelijke illustraties en filmpjes waarin we kort en krachtig de mogelijkheden uitleggen, nemen wij je mee binnen onze school.

Op vrijdag 29 januari van 19.00-21.00 uur en zaterdag 30 januari van 10.00-13.00 uur zijn er ook live chatmogelijkheden met docenten, pedagogische begeleiders, leerlingen, medewerkers vanuit begeleiding en zorg, de ouderraad en andere personeelsleden van onze school. Op dat moment kun je bij de verschillende sectoren, vakken en overige onderdelen met al je vragen terecht.

Maar er is nog meer, je kunt thuis ook mee gaan doen met bepaalde workshops, zoals 'sushi maken', 'bouw de brug van Leonardo Da Vinci' of 'jarige op het kinderdagverblijf'.

Schrijf je nu in voor één van de online workshops op de open dagen! Tot dan!

Inschrijven brugklas

Het daadwerkelijk inschrijven op onze school zal op 9, 10 en 11 maart (digitaal) plaatsvinden.